wiosenny ślub

Wiosenny ślub Doroty i Konrada

Wiosenny ślub Doroty i Konrada

W marcu jak w garncu a kwiecień plecień wciąż przeplata…tak można opisać wiosenny ślub Doroty i Konrada oraz pogodę, która towarzyszyła nam podczas ślubu i sesji plenerowej 🙂 Pani Młoda postawiła na wyrazistą czerwień i był to świetny wybór, ponieważ idealnie kontrastowała ona z pochmurną pogodą i granatowym garniturem Pana Młodego. Urzekły nas też nietuzinkowe skarpetki świadka :)) Jak widać wiosenny ślub niekoniecznie musi być pastelowy! Ale najpiękniejsze w tym wszystkim był uśmiech Doroty, który był bardzo zaraźliwy. Kameralna ceremonia ślubna odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim. W powietrzu wyczuwało się szczęście. Takie czyste szczęście i szczere uczucie. Aż usta same nuciły Love Is In The Air 🙂  Wielkie wyjście Pary Młodej przypieczętowały promienie wychodzącego słońca po deszczu oraz mała, urocza druhenka sypiąca kwiaty. Oczywiście ubrana w kolor przewodni ślubu czyli piękną, nasyconą czerwień.

Dorota z Konradem zaskoczyli nas swoim życzeniem co do sesji ślubnej. Miała się odbyć w opuszczonym miejscu i na pewno nie miało być romantycznie. Zupełnie inny klimat zdjęć, które można znaleźć w naszej galerii! Było to dla nas wyzwanie i lekki stres, jak się później okazało niepotrzebny (widząc zadowolenie i uśmiech na twarzy podczas odbioru zdjęć) :)) Na miejsce pleneru wybraliśmy przepiękny Pałac Myśliwski w Mojej Woli. Zbudowany został  w 1852 roku. Ewenementem jest zewnętrzna elewacja pałacu, wykonana z kory dębu korkowego. Budowle, w których zastosowano podobne rozwiązanie są niezwykle rzadkie. Moja Wola jest jednym z dwóch takich miejsc w Europie. Niestety Pałac nadal nie ma swojego właściciela i popada w ruinę 🙁 Ale każdy z Was może pomóc! Wystarczy wejść na stronę www.facebook.com/ratujmymojawole lub www.zabytki.org i tam uzyskacie dalsze informacje. Zachęcamy do wsparcia działań związanych z ratowaniem obiektu!

Całą sesję towarzyszył nam Pan Przewodnik ze swoim wiekowym psem i opowiadał historię przeplataną raczej z legendą tego niezwykłego miejsca. Oczywiście nie obyło się też bez dobrych rad jak mamy robić zdjęcia a Para Młoda pozować 🙂 Śmiechu było co niemiara!