Czym jest dla nas reportaż ślubny?

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny to nie tylko zdjęcia! Dla nas to przede wszystkim wyłapanie tych wszystkich cudownych momentów, które dzieją się między Wami.

To atmosfera, jaką tworzą Wasi Goście. To małe detale, które wysuwają się czasem na pierwszy plan i dopełniają całość.

Kiedy słyszymy, że nam się to kiedyś znudzi, że będziemy tym zmęczeni, to tylko się uśmiechamy… bo przecież każde wesele jest inne, każda historia miłosna jest wyjątkowa i nie ma gotowego scenariusza na Wasze szczęście tego dnia, na bliskość z rodziną i na każdy uśmiech posłany w Waszą stronę. Nie da się tego zaplanować wg ścisłego harmonogramu. Zapraszacie nas do swojego świata i my to szanujemy.

Niczego nie narzucamy, rejestrujemy to co się dzieje. Naturalność a nie nachalność.

Patrząc na Was tego dnia, utwierdzamy się tylko w tym, że właśnie zapisujemy coś na zawsze. Niesamowitą historię, którą zobaczą kolejne pokolenia. Bardzo Wam za to dziękujemy!

Zapraszamy Was na kolejny wspaniały reportaż ślubny. Monika i Michał – dwoje ludzi, którzy uzupełniają się pod każdym względem. Michał uwielbia gotować, Monika uwielbia testować jego potrawy. 🙂 Pozwolili nam opowiedzieć swoją historię, którą prezentujemy poniżej!

 

Przyjęcie weselne: Leśny Dwór
Ceremonia: Kościół pw. Niepokalanego Serca Maryi i św. Mikołaja w Grabowie Nad Prosną
Zespół: Chwalisz Band
Dekoracje: Dordecor Studio Dekoracji Ślubnych i okolicznościowych Dorota Walczak

reportaż ślubny, zdjęcia ślubne, fotograf ślubny Poznań, fotograf ślubny Kalisz, fotograf ślubny Września, fotograf ślubny Konin, fotograf ślubny Turek, fotograf ślubny Kutno, fotograf ślubny Włocławek, fotograf ślubny Gniezno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *