Dlaczego sesja narzeczeńska jest ważna

Dlaczego sesja narzeczeńska jest ważna

Dlaczego sesja narzeczeńska jest ważna? Przez lata pracowaliśmy z wieloma niesamowitymi ludźmi, aby uwiecznić ich dzień ślubu. Miłość unosiła się w powietrzu! Dzięki temu wiemy jak ważne jest aby spędzić ze sobą trochę czasu przed ślubem poprzez sesję narzeczeńską.

Dlaczego sesja narzeczeńska jest ważna? Dla nas istotne jest aby jak najlepiej Was poznać. Pomóc Wam poczuć się komfortowo przed aparatem i przed nami. Ma to również kluczowe znaczenie dla zdobycia zaufania do nas. Poniżej przedstawimy Wam kilka powód dla których uważamy, że sesja narzeczeńska jest ważna.

Jako fotografowie ślubni chcemy mieć pewność, że czujecie się dobrze przed aparatem. Kiedy chcecie uwiecznić Waszą miłość, szczęście, pasję i wiele innych pięknych emocji, które towarzyszą Wam podczas ślubu to potrzebujecie praktyki. Sesja narzeczeńska pozwala…poćwiczyć. Dokładnie tak! Ćwiczcie na Wasz wielki dzień i ćwiczcie aby poczuć się dobrze! Zdjęcia będą naturalne wtedy kiedy będziecie czuć się dobrze przed aparatem i z nami. Możemy wtedy uchwycić na zdjęciach osobowość, wygłupy i takie tylko Wasze zachowania, kiedy jesteście ze sobą sami. Na pewno wiecie co mamy na myśli! Bo sami tak mamy. (:

Bez względu na wszystko, początek dowolnej sesji zdjęciowej będzie zawsze trochę niezręczny. Tak naprawdę nie da się tego uniknąć (jeśli wiecie jak, to dajcie nam koniecznie znać!). Dzięki sesji narzeczeńskiej możecie to przećwiczyć i po prostu dobrze się bawić. Narzeczony nie podziela Waszego entuzjazmu? Nie przejmujcie się tym! Nie zliczymy tego ile dziewczyn napisało do nas po sesji, że ich narzeczony nie był zadowolony, że musi brać w tym udział ale po zdjęciach powiedział, że wspaniale się bawił i naprawdę czuł się z nami dobrze. A zawsze możecie go zachęcić czymś co odbędzie się po sesji…ale o tym za chwilę! (:

Sesje przeważnie przeprowadzamy w formie foto-spaceru lub spotkania przy dobrej kawie/herbacie w kameralnej kafejce. Potraktujcie to jak wypad z dobrymi znajomymi, których dawno nie widzieliście. Skupcie się na sobie i pozwólcie nam zacząć działać.

Kolejny powód to poznajecie nas i nasz styl fotografowania. Owszem widzicie nasze zdjęcia na stronie i w social media ale dzięki sesji możecie sprawdzić w jaki sposób pracujemy. Jesteśmy małżeństwem i wiemy wszystko o miłości i ekscytacji, które towarzyszą przy planowaniu ślubu. Wiemy również, jak ważne jest aby spojrzeć wstecz i przeżyć te piękne chwile dzięki zdjęciom, które opowiedzą Waszą historię. Podczas sesji nauczymy się siebie i będziemy wiedzieć czego możemy się po sobie spodziewać. (:

Chcemy uczynić z tego wyjątkowy czas w Waszym życiu, poznać Was jako parę, w jaki sposób współdziałacie ze sobą. Uwielbiamy gdy Wasze historie miłosne na zdjęciach zaczynają się od sesji narzeczeńskiej.

To bardzo fajny czas we dwoje. Odsuniecie trochę na bok myśli o planowaniu ślubu. Czasami to całe planowanie staje się tak szalone, że zapominacie jaki jest najważniejszy powód dla którego to planujecie…oczywiście jest to MIŁOŚĆ! Osobiście uwielbiamy gdy decydujecie się na sesję narzeczeńską bo wtedy poznajemy Waszą historię miłosną. Jest czas na opowiadanie i wspominanie. Budujemy wtedy nić porozumienia a czasami nawet i bardzo dobrą znajomość. (: Nie tylko jako Klient i fotograf ślubny. Naprawdę trzymamy wszystkie nasze Pary blisko serca a każdy ślub jest dla nas wielkim przeżyciem! (:

I nasz ulubiony powód albo lepiej nazwijmy to niesamowitą okazją… do randkowania! Idźcie razem na randkę! Idealny sposób na zakończenie dnia. Jesteście fajnie ubrani, makijaż i fryzura próbna zrobiona, czujecie się dobrze więc dlaczego by nie spędzić jeszcze więcej czasu teraz tylko ze sobą? Zawsze zachęcamy nasze Pary aby zamiast iść od razu do domu to spędzili ten czas jeszcze razem na randce! Planowanie ślubu może być stresujące i bardzo zajmujące. Upewnijcie się czy poświęcacie sobie wystarczająco dużo czasu teraz.

Naszym celem jest aby nasze zdjęcia opowiadały o Was i o Waszej miłości. Robimy to z wielką pasją i zaangażowaniem. Staramy się zawsze namawiać Was na sesję narzeczeńskie i wypełniać nimi reportaże ślubne.

Mamy nadzieję, że ten wpis pomoże Wam zdecydować się na sesję narzeczeńską. A także nabierzecie chęci aby spotkać się z nami i fajnie spędzić razem czas! Niech taką „wisienką na torcie” będą te ujęcie z Gosią i z Pawłem. Wspaniali ludzie, którzy chcieli z nami porozmawiać o swoim ślubie i uzyskać trochę cennych wskazówek. Namówiliśmy ich na sesję narzeczeńską podczas której opowiadali nam o sobie, swojej miłości, pasjach i plenerowym ślubie na który już nie możemy się doczekać!

Czy już wiesz dlaczego sesja narzeczeńska jest ważna? 🙂