Jarzębina i mchy czyli jesienny ślub Martyny & Andrzeja

Jarzębina i mchy czyli jesienny ślub Martyny & Andrzeja Fotografia Ślubna

Jarzębina i mchy są wspaniałym akcentem na jesiennych ślubach.

Wrzesień jest miesiącem wyjątkowym ze względu na piękną jarzębinę która cudownie komponuje się z zielonym mchem i drewnem. Martyna i Andrzej wspaniale zadbali o detale nawiązujące właśnie do tego motywu. Byliśmy zachwyceni i cieszymy się kiedy jesteście indywidualni i tworzycie coś od siebie i dla siebie a nie korzystacie z utartych schematów „bo tak wypada”. Często Pary Młode zapominają o sobie i boją się choć trochę przemycić coś swojego. Uważamy, że mylne jest twierdzenie, że wesele jest dla gości. Ślub to Wasz dzień i Wasze święto, a goście przychodzą by razem z Wami celebrować to wydarzenie. Wystarczy zadbać o delikatny kompromis a spotkacie się ze zrozumieniem i akceptacją. Goście na pewno będą zachwyceni, w końcu to Wasi najbliżsi, którzy Was kochają!

Delikatna suknia Martyny zdobiona koronką z motywem liści podkreślała urok jesiennej aury, a atramentowy garnitur Andrzeja kontrastował z ciepłymi kolorami jesieni. Ceremonia była bardzo podniosła i wzruszająca. Nastrojowe światło świec wypełniało wnętrze świątyni ciepłym blaskiem.

Plener ślubny odbył się świetle zachodzącego słońca w parku przy Pałacu Myśliwskim Książąt Radziwiłłów w Antoninie. Wspaniali ludzie w których znaleźliśmy swoje odbicie oraz podobieństwo światopoglądowe 🙂 Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie! 🙂

Ceremonia: Kościół Najświętszego Zbawiciela w Ostrowie Wielkopolski

Przyjęcie weselne: Gościniec Zębcowski

Plener ślubny: park przy Pałacu Myśliwskim Książąt Radziwiłłów w Antoninie

Garnitur: Bytom

Suknia: Amy Love Bridal

Makijaż: Dominika Wiśniewska Elzedani Make Up

/Kasia i Mikołaj