Kwitnące wrzosy na ślubie Natalii i Janka

Kwitnące wrzosy na ślubie Natalii i Janka Fotografia Ślubna

Kwitnące wrzosy były motywem ślubnym Natalii i Janka.

Natalię i Janka mieliście okazje zobaczyć na zdjęciach ze sesji narzeczeńskiej 🙂 W przeciwieństwie do sesji ślubnej, którą wypełniały kwitnące wrzosy była w zupełnie innym, bardziej miejskim klimacie.

Na sesji narzeczeńskiej mamy okazję lepiej się poznać i pokazać Wam jak fajnie spędza się z nami czas 🙂

Ślub Natalii i Janka przepełniony był wrześniowym słońcem, szczerymi uśmiechami oraz szaloną zabawą! Mnóstwo czułości i radości co niesamowicie nas cieszyło 🙂 Bardzo lubimy fotografować śluby w Sanktuarium św. Józefa. Panuje tam niesamowita atmosfera i piękne światło. Największe wrażenie zrobił na nas Chór „Kopernik” z Kalisza. Mieszane głosy chóru idealnie wypełniały mury bazyliki kolegiackiej. Mieliśmy gęsią skórkę 🙂 Koniecznie wejdźcie na ich stronę i poczujcie ich moc! Bardzo polecamy posłuchać ich na żywo 🙂

Na weselu, które odbyło się w Hotelu Stajnia Wolica poznaliśmy świetnego wodzireja Rafała Michalaka. Gra świateł, dopracowany scenariusz (który otrzymaliśmy przed ślubem – bardzo fajna sprawa, polecamy wziąć to pod uwagę) oraz prowadzenie imprezy było na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy, bo nasze obiektywy kochają takie światło 🙂 Pojawienie się tortu o północy wprawiło Gości w zaskoczenie i wielki zachwyt nad czymś nowym i niespotykanym. Sposób podania ciasta oraz gęsta para w postaci ciężkiego dymu dała niesamowity efekt wizualny. Po szaleństwie zabawy Natalia i Jasiu rozpoczęli romantyczny taniec ze świecami. Każda para, która chciała dołączyć do tańca, otrzymała świecę i odpalała ją od świecy Pary Młodej. Po chwili stworzył się niesamowity klimat pełen spokoju i zadumy. Coś pięknego.

Sesja poślubna Natalii i Jasia odbyła się w lesie wśród kwitnących wrzosów a następnie pojechaliśmy nad pobliskie stawy by na tle słupów energetycznych 🙂 (Natalia i Jaś studiują Energetykę na Politechnice) stworzyć kolejną porcje subtelnych kadrów. Czyste, naturalne zdjęcia i niewymuszone uśmiechy. Zapraszamy na dużą dawkę zdjęć!

Ceremonia: Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu

Przyjęcie wesele: Hotel Stajnia Wolica

Suknia Natalii: Jadwiga Michalak

Wianek: Kwiaciarnia „Zielona”

Makijaż:  Joanna Kowalczyk

Fryzura: Salon fryzjerski „Amanda” Koźminek

drinkbar: Świat Drinków Marek Ojczyk

Wodzirej: Rafał Michalak

/Kasia i Mikołaj