Pastelowy ślub Magdaleny i Daniela

pastelowy ślub

Pastelowy ślub Magdaleny i Daniela zawsze będzie przyprawiał nas o szybsze bicie serca. Romantyczny styl, słodkie, pastelowe dekoracje i ponadczasowe stroje Państwa Młodych sprawiają, ze ten ślub miał wyjątkowy charakter. Kwiecista stylistyka Decorline Pracownia Florystyczna stworzyła świeży, stylowy wystrój miejsca ślubu z mnóstwem kwiatów Chanel oraz łuk kwiatowy, które pięknie się razem komponowały. Miękka paleta letnich kolorów wpasowała się idealnie w ten dzień.

Przepadliśmy gdy zobaczyliśmy Pannę Młodą w ponadczasowej i zmysłowej sukni od Jadwigi Michalak. Magda przez cały dzień tryskała niesamowita energią i zarażała wszystkich uśmiechem 🙂 Zwróćcie uwagę na niezwykle eleganckie i jednocześnie naturalne upięcie włosów, które wyczarowała Halina Jarecka z HalaHair. Fryzura przetrwała nawet Rock’n Roll’a w wykonaniu zespołu Away 😀 Co dodatkowo nas wzruszyło to fakt, że podczas przygotowań Magdy towarzyszyła jej Mama Chrzestna. Ciocia Jolka 🙂 podczas wesela podzieliła się z nami bardzo osobistą i ujmująca historią. Z trudem powstrzymaliśmy łzy i jeszcze raz doświadczyliśmy uczucia, że jesteśmy na właściwym miejscu, we właściwym czasie i zostaliśmy powołani do tego co robimy. Najpiękniejsze w tym jest to, że to już nie tylko robienie zdjęć. To coś więcej dla nas. Potrafimy zatrzymać czas w postaci zdjęć i złapać szczerze momenty, które są bardzo ulotne i nie raz niezauważalne.

Największą niespodzianką dla gości było wypuszczenie świecących balonów led napełnionych helem – idealna alternatywa dla latających lampionów 🙂 Efekt był spektakularny!

Ten ślub był naprawdę wyjątkowy od początku do końca i bardzo podobało nam się to, że Magda i Daniel zorganizowali wszystko tak jak czuli nie tonąc  przy tym w inspiracjach z Pinteresta 🙂 Atmosfera w ciągu dnia była po prostu niesamowita i idealna do sfotografowania czego dowodem jest ogromna ilość zdjęć poniżej 🙂 Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami!

Na końcu pochwalimy się jeszcze wzruszająca opinią, którą otrzymaliśmy od Magdy i Daniela 🙂

„2serca, czyli Kasia i Mikołaj to czarodzieje aparatu 🙂 niepowtarzalne ujęcia, przy czym pełen profesjonalizm połączony z nieustającym uśmiechem i pozytywną energią, którą przenoszą na to co robią i na ludzi wśród, których przebywają 🙂 takich fotografów życzymy wszystkim parom młodym i nie tylko 😀 Polecamy gorąco! Madzia i Daniel :)”

Ceremonia: Sanktuarium Maryjne w Skalmierzycach przy parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Przyjęcie wesele: Dom Weselny Eden w Petrykach
Suknia: Jadwiga Michalak (projekt Magdy)
Biżuteria: Novia Blanca
Makijaż: Aleksandra Szurczak
Fryzura: HalaHair stylistka fryzur Halina Jarecka
Florystka: Decorline pracownia florystyczna
Zespół: Away