Album ślubny

album ślubny
Album ślubny w wyjątkowy sposób utrwala wspomnienia, dlatego warto zapewnić pełnię życia swoim zdjęciom ślubnym

Dlaczego warto zamówić u nas album ślubny?

Album ślubny jest najlepszym sposobem aby ożywić Wasze zdjęcia. Przyznamy, że Kasia drży na samą myśl, że wiele par ze swoimi zdjęciami ślubnymi nie robi nic, poza przechowywaniem USB gdzieś w szufladzie.

Dlaczego tak bardzo zależy nam abyście posiadali album ślubny?

To proste. Uważamy, że najlepsze co możemy jeszcze zrobić, to opowiedzieć Waszą historię w ponadczasowy sposób. Zamiast pozwolić o nich zapomnieć na USB lub prezentować je tylko w social media. Dzięki namacalnemu wydruku Wasze zdjęcia mają duszę!

Album tradycyjny
Album tradycyjny

Które zdjęcia powiesicie na ścianach Waszego domu?

Jesteśmy tego pewni, że miejsce na ścianie zostanie zarezerwowane na zdjęcia rodzinne i zdjęcia Waszej dwójki. I to jest jak najbardziej w porządku. 🙂

Ale wyobraźcie sobie: kiedy fotografujemy na Waszym ślubie, fotografujemy już z myślą o Waszym albumie, aby opowiedzieć historię w spójny i piękny sposób. Zdjęcia, które oddajemy przedstawiają wspaniałe aranżacje miejsc gdzie dzieją się poszczególne historie, detale m.in takie jak kwiaty, ozdoby, buty, welon i biżuteria, które tworzą ważną całość. Kasia prosi Twoją mamę , żeby pomogła ubrać Ci suknię. Niektóre z tych zdjęć przedstawiają druhny, które dbają o to, żebyś nie miała za dużo na głowie, pokazują tatę – który prowadzi Cię do ołtarza a także babcię, która szaleje na parkiecie ze swoim wnukiem a Twoim mężem. Poszczególne z tych zdjęć pokażą Waszych najlepszych przyjaciół, którzy po prostu wspaniale bawią się przy drink barze. 🙂 Najczęściej nie będą to obrazy, które powiesicie na ścianie.

Album tradycyjny
Album tradycyjny

Czy wiecie co łączy ze sobą te wszystkie pozostałe zdjęcia?

Album ślubny ma miejsce na każde znaczące dla Was zdjęcie: detale ślubne, Twoja mama gdy pomaga Ci się przygotować, Twój tata gdy całuje Cię w czoło po tym jak zaprowadził do ołtarza, Twoi przyjaciele na parkiecie, Twoi dziadkowie podziwiający Wasze obrączki. Album ślubny to sposób, aby starannie wyselekcjonować Wasze zdjęcia, upewniając się, że wszystkie znaczące dla Was wspomnienia zostaną na zawsze zachowane, a jednocześnie opowiadają historię Waszego ślubu dla przyszłych pokoleń.

Brzmi górnolotnie? Zdecydowanie nie!

Najlepsze co możecie zrobić po ślubie dla siebie, swoich wspomnień i swojej rodziny, to zachowanie tych niepowtarzalnych chwil na zawsze w pięknych albumach dla siebie i swoich bliskich.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć Naszych Albumów Ślubnych? Zajrzyj tutaj!