Natalia & Jan miejska sesja narzeczeńska w Ostrowie Wielkopolskim

Natalia & Jan miejska sesja narzeczeńska w Ostrowie Wielkopolskim Fotografia Ślubna

Miejska sesja narzeczeńska

Już za tydzień odbędzie się ślub Natalii i Janka. Przeuroczej Pary, która zachwyciła nas swoją historią poznania się w dziekanacie na Politechnice Poznańskiej 🙂 Miłość od pierwszego spojrzenia istnieje!

Zdjęcia zrobiliśmy w naszym rodzinnym mieście Ostrowie Wielkopolskim. Spacerowaliśmy po deptaku łapiąc spontaniczne uśmiechy i rozczulające gesty pełne ciepła oraz miłości. Odwiedziliśmy słynną kładkę nad torami oraz wspaniałą restaurację Weranda słynącą z pysznych deserów. Zdjęcia praktycznie robiły się same. A to wszystko przez niesamowitą chemię między Natalią i Jasiem. Przez całą sesję byli bardzo roześmiani co zwracało uwagę przechodniów, którzy odwzajemniali ich uśmiechy 🙂 Gołym okiem było widać jak bardzo się kochają i są podekscytowani sesją oraz zbliżającym się ślubem.

Kochani, sesja narzeczeńska to wspaniała pamiątka, która może się znaleźć na Waszych zaproszeniach, pełnić rolę prezentu dla rodziców lub przyozdobić miejsce wesela 🙂 Podczas zdjęć poznajemy się nawzajem i oswajacie się z aparatem. Wtedy na sesji ślubnej czujecie się swobodniej a w dniu ślubu nie stresujecie się naszą obecnością.

/Kasia i Mikołaj