Sesja małżeńska – sesja zdjęciowa z okazji rocznicy ślubu

sesja zdjęciowa
Uważamy, że najlepszym komplementem dla każdego fotografa ślubnego jest to, że Młoda Para wraca do nas na różnych etapach swojego wspólnego życia. To jest właśnie jedna z tych rzeczy, które uwielbiamy i które czasami są niedocenione w branży fotografii ślubnej. Są to wyjątkowe wydarzenia, które choć nie są ślubami to są związane z czyjąś historią miłosną.

Dorota i Kacper pobrali się we wrześniu 2017 roku a ich piękny ślub DIY w Stodole Celinka jest tym ślubem, który już zawsze będziemy pamiętać. 🙂

Fotograf ślubny

Jako fotografowie ślubny jesteśmy tym, o czym opowiadamy. I własnie to jest celem samym w sobie. I nie powinniśmy o tym zapominać. Bo w końcu opowiadamy czyjąś historię miłosną, którą chcemy jak najpiękniej pokazać, bo każda miłość jest jest tego warta.

Jesteśmy fanami ślubów, bo piękny ślub celebruje piękne małżeństwo. Więc kiedy kontaktuje się z nami para, która chce opowiedzieć swoją historią teraz – na obecnym etapie swojego małżeńskiego życia – to bardzo nas to cieszy!

Zostaliśmy zaproszeni do rodzinnych stron Doroty. Do owocowego sadu jej rodziców z którego śliwki same rozpływają się w ustach, do pobliskiego lasu w którym co roku słychać rykowisko oraz na to słynne pole margaretek z którego Dorota i Kacper zebrali kwiaty na swój ślub. Pod koniec sesji spontanicznie zatrzymaliśmy się na polu słoneczników.

Sesja zdjęciowa z okazji rocznicy

Sesja zdjęciowa z okazji rocznicy ślubu to wspaniała okazja do tego aby razem spędzić czas i skupić się na sobie. Zdjęcia zawsze są super pamiątką a pozowanie to świetna zabawa. Na pewno doceni się taką pamiątkę po latach.

A my zadbamy o to abyście czuli się swobodnie i byli zrelaksowani! 🙂