Zdjęcia ślubne w Poznaniu

Zdjęcia ślubne w Poznaniu
Zdjęcia ślubne w Poznaniu to było coś! Sesje ślubne plenerowe najczęściej wykonujemy jak sama nazwa wskazuje w plenerze. 🙂 Kochamy naturę! Ale Kasia i Piotrek chcieli, żeby było inaczej. Miało być miejsko i surowo. Więc zaprosili nas do siebie do Poznania, gdzie na co dzień mieszkają i pracują. Byliśmy zachwyceni!
Zdjęcia ślubne w Poznaniu Fotografia Ślubna

Stary Rynek w Poznaniu

Poznański Stary Rynek nas zafascynował. Ostatnio tak szczegółowo oglądaliśmy go na wycieczce szkolnej. 😛 Wyglądał bardzo dostojnie – odnowione kamienice, eleganckie restauracje, zadbana kostka brukowa i ożywiające scenerię duże liczby gołębi miejskich. 🙂 Zainspirowały nas wąskie uliczki przy ogródkach letnich i tłumy turystów mówiących we wszystkich językach świata. Obowiązkowym punktem na zdjęcia był rząd uroczych domków budniczych, pomalowanych w jaskrawe barwy. Kasia i Piotrek opowiedzieli nam, że w ich podcieniach niezmiennie od wieków toczy się handel – niegdyś świecami czy rybami, dzisiaj pamiątkami.

Zdjęcia ślubne w Poznaniu
Zdjęcia ślubne w Poznaniu

Miejska sesja ślubna

Poznań dał nam ogromny wybór ciekawych lokalizacji. Charakterystyczne budowle, nikomu nieznane uliczki, które tworzą niepowtarzalny klimat. Piękne wnętrza kawiarenek. To był bardzo dobry pomysł, tym bardziej, że od jakiegoś czasu coraz bardziej „ciągnie” nas w miejskie klimaty. Kasia i Piotrek umożliwili nam to i wybrali miejsca, do których mieli szczególny sentyment, pogoda dopisała a my sprawiliśmy, że powstały tam piękne zdjęcia z początku ich małżeństwa.