Wesele w Zamku Gutów

Wesele w Zamku Gutów
Wesele w Zamku Gutów Weroniki i Wiktora na długo zostanie w naszej pamięci. Ciepła, rodzinna atmosfera oraz miłość unosząca się w powietrzu utwierdziła nas w tym, że będzie to kolejna ślubna historia, którą chcemy Wam pokazać.

Byliśmy fotografami wielu istotnych momentów w tej wspaniałej rodzinie, mamy już tu swoją historię i za każdym razem robi nam się ciepło na serduszku, gdy możemy uwiecznić kolejne ważne wydarzenie. To dla nas ogromne wyróżnienie pełnić rolę „rodzinnego fotografa”, dziękujemy. 🙂

Zamek Gutów – miejsce, w którym marzenia o perfekcyjnym ślubie i weselu staną się rzeczywistością. Ten imponujący pałac z XV wieku, usytuowany w pięknym otoczeniu natury, oferuje niezapomniane wrażenia i romantyczną aurę. Piękne wnętrza idealne na stworzenie niepowtarzalnych zdjęć ślubnych, oryginalny parkiet, dekoracje w postaci stylowych żyrandoli i historia zamknięta w obrazach przywołują na myśl iście dworski klimat!

wesele w zamku gutów

Przygotowania Weroniki i Wiktora miały formę tradycyjną i najpierw uwieczniliśmy Wiktora z dżentelmenami w jego domu a następnie pojechaliśmy do rodzinnego domu Weroniki. To był dzień pełen miłości, Prosecco, rodzinnego ciepła oraz pięknego pierwszego tańca! A to i tak nie wszystko, co chcielibyśmy tutaj wymienić. Po prostu ślub i wesele zjawiskowe w każdym aspekcie.

Wesele w Zamku Gutów Fotografia Ślubna

Ceremonia ślubna Weroniki i Wiktora była pełna emocji i niezapomnianych chwil. Wnętrza kościoła świętego Bartłomieja Apostoła w Kowalewie dodawały jeszcze więcej uroku i wyjątkowości. Panna Młoda w niezwykłej sukni od Tom Sebastien wkroczyła do kościoła prowadzona przez tatę a pan młody stał przed ołtarzem, uśmiechając się szeroko na widok swojej ukochanej. Wyraźnie było czuć atmosferę szczęścia i zakochania. Głosy śpiewających i dźwięk organów dodawały jeszcze więcej magii tej wyjątkowej chwili. Goście z zachwytem patrzyli na Weronikę i Wiktora, składających sobie nawzajem przysięgi i błogosławieństwo. Para Młoda odjechała na salę weselną w Zamku Gutów oryginalnym Rolls-Royca Silver Cloud II z 1959 r. Jest to jeden z najbardziej królewskich samochodów wyprodukowanych przez firmę Rolls-Royce. Sami przyznacie, że nic tak nie wyraża „klasy”, „stylu” i „luksusu” bardziej niż Rolls-Royce!

Parkiet w Zamku Gutów był rozgrzany od nieustającej energii i radości Gości, którzy bawili się (jak słyszeliśmy;)) do białego rana. Rodzina i przyjaciele Weroniki i Wiktora z radością świętowali oraz celebrowali ten wyjątkowy dzień.

Ceremonia: Kościół św. Bartłomieja Apostoła w Kowalewie
Wesele: Zamek Gutów
Suknia: Tom Sebastien
Garnitur: Miler Menswear
Make up: Zuzia Karolak make up
Bukiet ślubny oraz dekoracje: kwiaciarnia Anna Korzeniewska
Papeteria: Broda Zaprasza

Spodobały Ci się pałacowe wnętrza? To obejrzyj jeszcze ślub Weroniki i Mateusza w Pałacu Tłokinia.