Wesele w restauracji Kardamon

wesele w restauracji Kardamon

Wesele w restauracji Kardamon było najbardziej emocjonującym ślubem tego sezonu.

Upalne lato dawało się mocno we znaki ale wysokie sosny, które otaczają restaurację Kardamon dawały pożądane w tym dniu schronienie.

Klaudia i Patryk postawili na prostą elegancję, która idealnie wpasowuje się w przestronne i jasne wnętrza restauracji Kardamon. O naturalne dodatki oraz kompozycje kwiatowe zadbała Asia z Decoremi. Natomiast bukiet Klaudii wyczarowały dziewczyny z Agrocentrum.

Gdybyśmy mieli jednym słowem podsumować to wesele to byłoby to słowo emocje, emocje i jeszcze raz emocje a przy tym taki spokój! Klaudia i Patryk, cała ich rodzina oraz najlepsi przyjaciele świętowali MIŁOŚĆ! Nie kryli łez i rozbrajali nas szczerością swoich gestów. Kasia rozmazała sobie tusz przez Ksawerego, brata Patryka, który pokazał maksimum wzruszenia podczas przekazania Młodej Parze obrączek a Mikołaja ze śmiechu bolał brzuch od żartowania z Gośćmi w czasie zdjęć rodzinnych.

Temperatura przerosła nasze oczekiwania, po pewnym czasie było nam już wszystko jedno czy pot spływa nam po czole i czy nie wyglądamy jak po wyjściu z sauny. 🙂

Bo z takimi ludźmi można wszystko, wszystko wychodzi tak naturalnie, że chce Ci się krzyczeć: tak! Z takimi ludźmi chcę pracować! Taka miłość może mnie otaczać!

O wszystkie piękne fryzury tego ślubu zadbał profesjonalny Salon Fryzjerski Justyny Matysiak – mamy Patryka. Wyobrażacie sobie to wspaniałe uczucie gdy jesteście czesane przez swoją przyszłą teściową? Kto jak nie mama Waszego przyszłego męża zadba o to byście tego dnia wyglądały przepięknie!

Chcielibyśmy jeszcze zwrócić Waszą uwagę na wyjątkowe błogosławieństwo w kościele tuż przed ceremonią. Patryk czekał na Klaudię przy ołtarzu w towarzystwie swojego brata Ksawerego, który pilnie strzegł obrączek. Miał ją tam ujrzeć po raz pierwszy w tym dniu. Pannę Młodą dumie prowadził jej ojciec. Po uroczystym „przekazaniu” córki swojemu przyszłemu zięciowi nastąpiło błogosławieństwo. Przyznamy, że pierwszy raz widzieliśmy właśnie to w takiej w formie i byliśmy pod wrażeniem. Może kogoś to zainspiruje? My jesteśmy jak najbardziej na tak!

Dziękujemy Wam za te heheszki, za wycierane po kryjomy łzy wzruszenia, za adekwatne do temperatury powietrza ciepłe przyjęcie nas przez Wasze rodziny, podczas przygotowań, za hektolitry zimnej wody, która pomogła ugasić nam pragnienie i zmrozić trochę rozgrzany mózg, za historie, którą możemy opowiedzieć zdjęciami…

Klaudio i Patryku jesteście po prostu pozytywnymi 'krejzolami’ i nigdy się nie zmieniajcie!

Przyjęcie weselne: Restauracja Kardamon
Ceremonia: Kościół pw. Świętej Rodziny
Suknia Pani Młodej: Salon sukien ślubnych FLOSSMANN
Garnitur Pana Młodego: Recman
Obrączki: Nix pracownia złotnicza Jacek Bogdanowicz
Makijaż: Glamour Dominika Niezgódka
FILM: Contrast Studio

To było wspaniałe wesele w restauracji Kardamon!

Zobacz też Zimowy Ślub Marysi i Rolanda. Oni też mieli Wesele w restauracji Kardamon 🙂