Wioska norweska Arendel

wioska norweska arendel

Wioska norweska Arendel to magiczne miejsce ukryte w sercu Wielkopolski. Urokliwa agroturystyka, która klimatem nawiązuje do nordyckich krajów.

Spotkacie tam oczywiście renifery ze spokojem przechadzające się wzdłuż ogrodzenia a także kuce szetlandzkie i norweskie konie fiordzkie. Wszystko to oddalone od zgiełku codzienności otoczone  gęstymi lasami.

Od razu po przekroczeniu bramy można poczuć niesamowity spokój i klimat miejsca. Kojarzy się to ze sławnym słowem „hygge”. Znajdziecie tu charakterystyczne domki hytte, a także od razu rzucająca się w oczy bordową stodołę, pięknie pachnąca drewnem. Gdzieniegdzie po całym terenie rozsiane są tablice, na których przeczytamy ciekawostki związane z Norwegią.

Natalia i Robert byli zachwyceni miejscem, które zaproponowaliśmy im na sesję poślubną. Złota jesień szybko przeminęła, śniegu nie było widać. Ale wioska norweska Arendel jest magiczna sama w sobie o każdej porze roku.

Prezentowali się jak z okładki Rustic Wedding Chic. Zdjęcia praktycznie robiły się same. Natalia oczarowała nas połączeniem ciepłego swetra z suknia ślubną a Robert mimo tego, że wspominał, że troszkę się denerwuje zdjęciami, to szczerze nie wiemy o czym mówił! (: Przez cały czas był bardzo spokojny i zrelaksowany. Bardzo dobrze widać to na zdjęciach, które wyszły naturalnie a nie nachalnie – tak jak lubimy. Doskonale się ze sobą czuli. Był czas kiedy szeptali sobie do ucha, wygłupiali się i śmiali w najlepsze ale były też te ciche chwile w którym zatracali się w swoich ramionach. Cieszyliśmy się, że miło spędzają z nami czas. (:

Podczas sesji towarzyszyły nam dwa psiaki – Bounce i Bentley. Idealnie dopełniły klimat całego miejsca i sprawiały, że uśmiech sam pojawiał się na twarzach.

Wioska norweska Arendel to jedyne takie miejsce w Polsce. Jeśli kochacie skandynawskie klimaty, kontakt z naturą i ciszę samą w sobie to na pewno odnajdziecie tu spokój.

Jeśli będziecie mieli niedosyt tej pięknej Pary to zapraszamy Was również do obejrzenia reportażu ze ślubu Natalii i Roberta, który odbył się w równie klimatycznym miejscu jakim jest Stodoła Celinka.