Pałac Tłokinia – Ślub Weroniki i Mateusza <3

pałac tłokinia wesele

Pałac Tłokinia, dwoje zakochanych w sobie bez pamięci stomatologów oraz…oranżeria i antyki – tak w kilku słowach można opisać Wyjątkowy Dzień naszych zakochanych – Weroniki i Mateusza.

PAŁAC TŁOKINIA – HISTORYCZNE MIEJSCE

Pałac Tłokinia to miejsce z ciekawą historią. Pałac został wybudowany w latach 1915-1918 przez rodzinę Chrystowskich. Pałac opisywany był jako patriotyczna ostoja polskości w okresie międzywojennym, była to wygodna, podmiejska rezydencja, gdzie nadrzędną rolę odgrywała tradycja i gdzie pielęgnowano więzy rodzinne.

Ponad 100 letnia historia Pałacu Tłokinia chwyta za serce, a od teraz również miłość Weroniki i Mateusza zapisze się na kartach tego miejsca. Para Młoda postanowiła zorganizować ślub plenerowy pod łukiem pawilonu ogrodowego wśród starodrzewia parkowego 250-letnich dębów a wesele w Pałacu Tłokinia.

Pałac Tłokinia Ślub
PAŁAC TŁOKINIA – ŚLUB

Dzień ślubu Weroniki i Mateusza, z całą pewnością został przygotowany w sposób oryginalny ale też i tradycyjny. Pan Młody nie widział swojej wybranki w czasie przygotowań. Spotkali się dopiero wtedy, kiedy Weronika została odprowadzona przez swojego Tatę na ceremonię. To jeden z tych momentów, który zapada w pamięci na zawsze. Wzruszenie, szczęście oraz zachwyt – to tylko niektóre z licznych emocji, które można wyczytać z twarzy Mateusza. 

Zjawiskowa i niezwykle klasyczna suknia ślubna, delikatny, wręcz naturalny makijaż sprawiły, że Panna Młoda wyglądała niesamowicie! A to wszystko przy pięknym akompaniamencie Trio Gracja.

Wesele, jak się domyślamy trwało do białego rana a zabawa urozmaicona była przez cudowny wokal Julii z zespołu Prima Vista. W czasie imprezy, oczywiście poza Nowożeńcami, bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się neonowy napis “Miłość”, przy którym goście chętnie ustawiali się do zdjęć.

WESELE W PAŁACU TŁOKINIA

Jeśli marzycie o organizacji przyjęcia w klasycznym i eleganckim wnętrzu, to wesele w Pałacu Tłokinia spełni Wasze oczekiwania. Goście na pewno docenią to ciekawe i jakże historyczne miejsce, jakim jest Pałac Tłokinia.

Zobacz też sesję narzeczeńską Weroniki i Mateusza