Zimowa sesja zakochanych

Zimowa sesja zakochanych Fotografia Ślubna
Zimowa sesja zakochanych tym razem w domowym zaciszu. Idealne zdjęcia dla tych, którzy szukają komfortowego ciepła, relaksu i czegoś przytulnego!

Zimowa sesja zakochanych w sobie Klaudii i Patryka, okazała się jedną z naszych ulubionych sesji. Atmosferę jaką stworzyli Klaudia i Patryk wraz ze swoim kotem Ryszardem była dokładnie taka, jaką chcieliśmy pokazać na zdjęciach. Ciepła, przytulna, relaksująca i po prostu prawdziwa.
Klaudię i Patryka na pewno kojarzycie z pięknego wesela w restauracji Kardamon oraz sesji ślubnej w górach Izerskich. To niesamowite gdy wracacie do nas na zdjęcia, sprawia to, że nasze serca rosną!

Zimowa sesja wcale nie musi być mroźna, wręcz przeciwnie. Zdjęcia w przytulnym domu to świetny zamiennik dla sesji na zewnątrz. Wystarczy dobry humor, światełka, koc i Wy. Pamiętajcie, że reszta to tylko tło a kluczową rolę na zdjęciach gracie Wy i Wasze emocje!

Tworzenie dla Was to coś więcej niż tylko robienie zdjęć. Jest to uchwycenie MIŁOŚCI i SZCZĘŚCIA. Nic nas tak bardzo nie cieszy, jak fotografowanie tych wyjątkowych szczegółów, które czynią Ciebie i Twoją drugą połówkę – zakochanych w sobie ludzi.

Jeśli zimowa sesja zakochanych wywołała w Was iskierkę ciepła to zapraszamy na zdjęcia do nas! 🙂