Sesja zaręczynowa

Sesja zaręczynowa

Sesja zaręczynowa jest wspaniałym doświadczeniem w którym możecie cieszyć się tym stanem i zapomnieć na chwilę o planowaniu ślubu.

Po prostu tworzycie fajne wspomnienia na całe życie. A dodatkowo będą namacalne w postaci zdjęć.

Klaudia i Patryk są jedną z naszych Par, które pobiorą się w tym roku. Jesteśmy podekscytowani, że to właśnie nas wybrali na udokumentowanie ich wielkiego dnia! Są wspaniałymi ludźmi, czujemy ze sobą fajną chemię a ich ślub zapowiada się naprawdę pięknie! To po prostu sen fotografa ślubnego.

Lubimy robić zdjęcia w miejscach gdzie mamy przestrzeń by swobodnie się poruszać i dobrze bawić.

Tworzy to bardziej zrelaksowaną atmosferę i pozwala na więcej spontaniczności na zdjęciach.

Sesja zaręczynowa jest często dołączana do naszego pakietu fotografii ślubnej. Daje to nam okazję aby poznać Was i dowiedzieć się, co sprawia, że ​​czujecie się z nami dobrze. A Wam pozwala swobodnie poruszać się przed obiektywem i nas poznawać. W końcu to my będziemy Wam towarzyszyć przez większość czasu w dniu ślubu.

Jesień to wspaniała pora roku. Słońce jest nisko więc pora dnia nas nie ogranicza a zmieniające się liście tworzą wspaniałe tło.

Jest wiele aktywności, które kojarzą się tylko z tą porą roku. Flanelowe koce, ciepłe sweterki i latte z dyni…To doskonały powód, by się po prostu poprzytulać co zapewnia doskonałe i szczere ujęcia. Nie traktujcie też zbyt poważnie tego całego pozowania! Cieszcie się jesienną pogodą i bawcie się dobrze!

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia koniecznie musisz też zobaczyć plener ślubny z Klaudią i Patrykiem który wykonaliśmy w Górach Izerskich! Zobacz zdjęcia z sesji ślubnej 🙂