Ślub w Stodole Celinka

ślub w stodole celinka

Ślub w Stodole Celinka Natalii i Roberta odbył się w naprawdę wyjątkowym miejscu. Jeśli szukacie rustykalnych klimatów, rodzinnej atmosfery i kontaktu z naturą to ta drewniano-ceglana stodoła jest dla Was!

Stodoła Celinka oczarowała nas już podczas ślubu DIY Doroty i Kacpra. Drewniano-ceglana konstrukcja pośrodku lasu. Cisza, spokój i piękna zieleń dookoła. Urocza, drewniana huśtawka z zawieszonymi lampkami. Wszystko utrzymane w naturalnym stylu. Stodoła Celinka z pewnością zalicza się do kategorii „najpiękniejsze stodoły na wesele w Polsce”.

Ślub w Stodole Celinka był po prostu magiczny. Natalia i Robert sprawili, że był absolutnym uosobieniem rustykalnego szyku. Panna Młoda miała wyjątkową suknię z pięknie odkrytymi plecami a Robert zachwycił wszystkim swoim oryginalnym garniturem. Nie byli przebrani, wszystko idealnie do nich pasowało. Było widać, że to ich styl i wszystko robią słuchając głosu serca.

Moglibyśmy śmiało powiedzieć, że motywem przewodnim tego ślubu był uśmiech! Wszyscy cieszyli się tym dniem razem z Parą Młodą.

Natalia zadbała o każdy detal co dopełniło klimat całego przyjęcia. Gości na parkiet porwał zespół Surdut, którego miło się słuchało. Przepiękny pierwszy taniec, zimne ognie na huśtawce, moc wzruszeń i szalejący goście na parkiecie – wszystko to sprawiło, że ten dzień był wyjątkowy!